Publikace Stavební software zaplňuje mezeru na trhu informací pro inženýry, architekty, projektanty, rozpočtáře, přípraváře a řídící pracovníky ve stavebnictví.


Žádný z nich se dnes již neobejde bez práce na počítači, a ten je třeba vybavit softwarem, který nejlépe vyhoví kritériům pro danou práci.

Publikace proto v ucelené sestavě nabízí přehled aktuálních stavebních softwarů. V knize jsou rozděleny podle způsobu využití do kapitol: Projektování a modelování, Rozpočtování a řízení staveb, Plánování a řízení výstavby, Software pro dřevostavby a Specializované softwary.

V technických charakteristikách jednotlivých počítačových programů naleznete popis jejich užívání, nároky na počítačové vybavení a možnosti jejich propojování. To vše je bohatě doplněno otisky obrazovek a grafickými výstupy, tak aby představa o daném softwaru byla dokonalá.

Na 78 stranách odvozeného formátu B4 vám 22 lídrů oboru počítačových programů pomůže v orientaci v této problematice.

Publikaci Stavební software zdarma obdrží všichni předplatitelé časopisů Střechy, Fasády, Izolace; revue Fasády a čtvrtletníku Interiér veřejných budov. 
Část nákladu je možno zakoupit v prodejnách odborných stavebních knih a na specializovaných stavebních akcích (veletrhy, výstavy, semináře).


Rok vydání:
Rozsah: 78 stran
Formát: 200 x 200 mm
Vazba: V2
Cena za výtisk: 100 Kč
Dostupnost: skladem

Publikaci je možno zakoupit na distribuce@mise.cz.