Programový – kulturní a reklamní měsíčník. Každý měsíc zdarma do vašich schránek.


Program Opavsko

Časopis PROGRAM vychází již od r. 1995 a vzhledem k celoplošné distribuci Českou poštou do schránek jej pravidelně čte na Moravě až 500.000 čtenářů měsíčně.

Přehledný obsah časopisu + plnobarevný tisk na kvalitním papíru + distribuce do schránek občanů i firem dělá časopis ideálním médiem pro reprezentativní zviditelnění v regionu. Předností Programu je kombinování informačních rubrik s inzertními stranami a tématickými přílohami. Časopis tak denně otevírají desetitisíce rodin a to opakovaně celý měsíc. Tento časopis nekončí v koši první den po vydání a reklamní sdělení tak působí na zákazníky opakovaně a dlouhodobě.

Vysoká úroveň a množství ověřených informací nemá v regionu obdobu. Inzeráty jsou prokládány textem a tak jsou pro čtenáře mnohem viditelnější než v jiných periodikách.

Časopis PROGRAM nabízí přehled společenských, kulturních a sportovních akcí, konaných v příslušném měsíci v regionu a jeho okolí. V časopise rovněž najdete přehled a nabídku vzdělávacích zařízení, škol, center volného času, sportovních a relaxačních zařízení a tipy na trávení volného času. Díky řazení akcí do rubrik (kina, divadla, výstavy, kluby, dětem, společenská zábava, vzdělávání, sport, wellness&fitness a tipy na víkend) si časopis získal aktivní čtenáře ve všech věkových a zájmových kategoriích. Na webových stránkách časopisu – www.eprogram.cz – je denně aktualizovaný, rozšířený přehled všech akcí s možností vyhledávání podle rubrik nebo dnů.


Vydávání tohoto časopisu bylo pozastaveno!


Ročník: 18.
Periodicita: 11x ročně (měsičník)
Rozsah: 8 – 16 stran
Formát: 210 x 297 mm
Náklad: 48.000 ks
Cena za výtisk: ZDARMA do schránek

Online magazín, kalendář akcí a zajímavá místa na www.eprogram.cz
Facebook časopisu Program

Na Digiport.cz si můžete časopis prohlédnout, zakoupit nebo předplatit v elektronické podobě.
Najdete zde také archiv starších vydání časopisu Program.