Programový – kulturní a reklamní měsíčník. Každý měsíc zdarma do vašich schránek.


Program Opavsko

Časopis PROGRAM vychází již od r. 1995 a vzhledem k celoplošné distribuci Českou poštou do schránek jej pravidelně čte na Moravě až 500.000 čtenářů měsíčně.

Přehledný obsah časopisu + plnobarevný tisk na kvalitním papíru + distribuce do schránek občanů i firem dělá časopis ideálním médiem pro reprezentativní zviditelnění v regionu. Předností Programu je kombinování informačních rubrik s inzertními stranami a tématickými přílohami. Časopis tak denně otevírají desetitisíce rodin a to opakovaně celý měsíc. Tento časopis nekončí v koši první den po vydání a reklamní sdělení tak působí na zákazníky opakovaně a dlouhodobě.

Vysoká úroveň a množství ověřených informací nemá v regionu obdobu. Inzeráty jsou prokládány textem a tak jsou pro čtenáře mnohem viditelnější než v jiných periodikách.

Časopis PROGRAM nabízí přehled společenských, kulturních a sportovních akcí, konaných v příslušném měsíci v regionu a jeho okolí. V časopise rovněž najdete přehled a nabídku vzdělávacích zařízení, škol, center volného času, sportovních a relaxačních zařízení a tipy na trávení volného času. Díky řazení akcí do rubrik (kina, divadla, výstavy, kluby, dětem, společenská zábava, vzdělávání, sport, wellness&fitness a tipy na víkend) si časopis získal aktivní čtenáře ve všech věkových a zájmových kategoriích. Na webových stránkách časopisu – www.eprogram.cz – je denně aktualizovaný, rozšířený přehled všech akcí s možností vyhledávání podle rubrik nebo dnů.

Časopis PROGRAM vychází ve třech mutacích: na Ostravsku (náklad 134 000 výtisků), na Frýdecko-Místecku (náklad 49 000 výtisků) a na Opavsku (náklad 48 000 výtisků).

Distribuce Programu Opavsko: Opava, Bělá, Bohuslavice, Bolatice, Borová, Branka, Dolní Benešov, Darkovice, Darkovičky, Dvořisko, Hať, Háj ve Slezsku, Hlučín, Hněvošice, Hradec nad Moravicí, Chabičov, Chlebičov, Chuchelná, Jilešovice, Kobeřice, Komárov, Kouty, Kozmice, Kravaře, Kylešovice, Lhota, Ludgeřovice, Malé Hoštice, Markvartovice, Mokré Lazce, Neplachovice, Oldřišov, Otice, Píšť, Raduň, Rohov, Slavkov, Služovice, Smolkov, Strahovice, Sudice, Suché Lazce, Šilheřovice, Štěpánkovice, Štítina, Třebom, Vávrovice, Velké Hoštice, Vřesina, Zábřeh, Závada

Kromě distribuce do schránek, jsou časopisy k dispozici ve významných městských institucích (info centra, domy kultury, divadla, předprodeje vstupenek, zdravotnická zařízení, místa s velkou koncentrací návštěvníků, vysoké školy, knihovny ap.). Celkem zavážíme kromě schránek zhruba 350 distribučních míst.


Ročník: 18.
Periodicita: 11x ročně (měsičník)
Rozsah: 8 – 16 stran
Formát: 210 x 297 mm
Náklad: 48.000 ks
Cena za výtisk: ZDARMA do schránek

Online magazín, kalendář akcí a zajímavá místa na www.eprogram.cz
Facebook časopisu Program

Na Digiport.cz si můžete časopis prohlédnout, zakoupit nebo předplatit v elektronické podobě.
Najdete zde také archiv starších vydání časopisu Program.