Programový – kulturní a reklamní měsíčník


Časopis PROGRAM vychází již od r. 1995 a vzhledem k celoplošné distribuci Českou poštou do schránek jej pravidelně čte na Moravě až 750.000 čtenářů měsíčně.

Přehledný obsah časopisu + plnobarevný tisk na kvalitním papíru + distribuce do schránek občanů i firem dělá časopis ideálním médiem pro reprezentativní zviditelnění v regionu. Předností Programu je kombinování informačních rubrik s inzertními stranami a tématickými přílohami. Časopis tak denně otevírají desetitisíce rodin a to opakovaně celý měsíc. Tento časopis nekončí v koši první den po vydání a reklamní sdělení tak působí na zákazníky opakovaně a dlouhodobě.

Vysoká úroveň a množství ověřených informací nemá v regionu obdobu. Inzeráty jsou prokládány textem a tak jsou pro čtenáře mnohem viditelnější než v jiných periodikách.

Časopis PROGRAM nabízí přehled společenských, kulturních a sportovních akcí, konaných v příslušném měsíci v regionu a jeho okolí. V časopise rovněž najdete přehled a nabídku vzdělávacích zařízení, škol, center volného času, sportovních a relaxačních zařízení a tipy na trávení volného času. Díky řazení akcí do rubrik (kina, divadla, výstavy, kluby, dětem, společenská zábava, vzdělávání, sport, wellness&fitness a tipy na víkend) si časopis získal aktivní čtenáře ve všech věkových a zájmových kategoriích. Na webových stránkách časopisu – www.eprogram.cz – je denně aktualizovaný, rozšířený přehled všech akcí s možností vyhledávání podle rubrik nebo dnů.

Časopis PROGRAM vychází ve čtyřech mutacích: na Ostravsku (náklad 134 000 výtisků), na Frýdecko-Místecku (náklad 49 000 výtisků), na Opavsku (náklad 48 000 výtisků) a v Brně a okolí (náklad 60 000 výtisků).

Program Brněnsko je distribuován vlastní sítí stojanů na území Brna a na jižní Moravě (výběr z cca 200 míst: Dům Pánů z Lipé, Galerie Vaňkovka, Špalíček, infocentra, kluby, prodejny potravin, předprodeje, výstavy, galerie, bazény, zdravotnická střediska, muzea, divadla, kina, vysoké školy, koleje, penziony, kulturní centra, firmy, knihovny, pobočky knihoven Jiřího Mahena, jídelny a další.).


Ročník: 14.
Periodicita: 11x ročně (měsičník)
Rozsah: 8 – 16 stran
Formát: 210 x 297 mm
Náklad: 60.000 ks
Cena za výtisk: ZDARMA

Přejít na internetové stránky časopisu www.eprogram.cz.

Časopis si můžete v elektronické podobě prohlédnout na Floowie.cz.
Najdete zde také archiv časopisu za poslední roky.