Nabízíme výběr z více než 200 typů elektrokol, tříkolek, elektrokoloběžek a elektroskútrů, a naši nabídku stále postupně rozšiřujeme.


ElektrokolaOstrava.cz

Žijeme v regionu, který má nejvíce znečištěné ovzduší v republice. Chceme přispět ke zdravějšímu životnímu prostředí tím, že nabízíme ekologicky šetrný dopravní prostředek, který mohou používat téměř všichni. Každý automobil, který zmizí z našich ulic, bude pro naše děti malým vítězstvím. Budeme rádi, když se k naší snaze připojíte. Kromě dobrého pocitu, prožijete úžasný zážitek z jízdy na elektrokole a navíc ušetříte!!!

Elektrokola z naší nabídky jsou vhodná pro muže i ženy všech věkových kategorií, kola s nízkým nástupem (low step) mohou výrazně zlepšit kvalitu života všem seniorům. Ideální jsou na každodenní cestu do zaměstnání. U nás najdete kola vhodná do města, na dlouhé cesty, do terénu, skládací kola i kola vhodná na rehabilitaci. A hlavně jsou to kola na pohodu.

Fajnšmekry určitě potěšíme speciální nebídkou, kterou nikde v okolí nenajdete. Nabízíme elektrokola s dojezdem až 200 kilometrů a s nosností až 170 kg. Na své si přijdou i milovníci retro stylu a luxusu.

Novinkou jsou „rychlá kola“, která jezdí na pohon elektromotorem až 45 km/h. Ale pozor, přestože vypadají na první pohled jako kola, musíte pro jízdu na nich vlastnit řidičské oprávnění na malý motocykl a používat přilbu. Ovšem ten zážitek.

U nás si vyberete z kol s motorem v zadním náboji, ve předním náboji i uprostřed – ve šlapátkách.

Přestavíme Vaše kolo na elektrokolo pomocí elektrosady.

Všechna elektrokola v naší nabídce mají evropskou certifikaci a veškeré atesty.

Na všechna kola v nabídce poskytujeme záruku, záruční i pozáruční servis a v případě Vašeho zájmu je vybavíme doplňky.

Pro používání elektrokol platí stejná silniční pravidla jako pro každé jiné kolo, včetně možnosti jezdit po cyklostezkách.


Aktualizace stránek: denně

Internetové stránky www.ElektrokolaOstrava.cz.