Nejčtenější český a slovenský časopis o karavaninku a nezávislém cestování. Svým čtenářům přináší špičkové testy obytných vozidel a příslušenství, atraktivní cestopisy a všechny důležité události v oboru.


Camping, Cars & Caravans

Časopis Camping, Cars & Caravans je dvouměsíčník určený všem příznivcům kempinku a nezávislého cestování s karavanem nebo obytným automobilem. Zajímavé informace zde najdou nejen aktivní karavanisté, mototuristé a nezávislí cestovatelé, ale také firmy působící v tomto oboru a zájemci o alternativní a svobodné trávení volného času. Svým čtenářům přináší novinky a zajímavosti o obytných vozidlech, turistické informace, reportáže, cestopisy a špičkové testy vozidel a karavaninkového vybavení.

Časopis přináší také tipy na dovolenou a praktické zkušenosti, informace o souvisejících aktivitách (především turistika, cyklistika apod.). Samozřejmostí jsou reportáže z kempů, klubových srazů, oborových výstav, karavanových servisů a prodejen, rozhovory s významnými osobnostmi z oboru a odborné články zaměřené na karavanovou techniku.


Ročník: 15.
Periodicita: 6x ročně (dvouměsičník)
Rozsah: 76-100 stran
Formát: 210 x 280 mm
Náklad: 10.000 ks
Cena za výtisk: 85 Kč / 4,30 EUR
Roční předplatné: 496 Kč / 24,00 EUR

Internetové stránky časopisu www.camping-cars-caravans.cz
Facebook Camping, Cars & Caravans | YouTube Camping, Cars & Caravans

Na Digiport.cz si můžete časopis prohlédnout, zakoupit nebo předplatit v elektronické podobě.
Najdete zde také archiv starších vydání časopisu Camping, Cars & Caravans.