Camper & Outdoor

Camper2015_1_titulka

CAMPER & OUTDOOR je nový časopis určený cestovatelům s obytnými vestavbami, dodávkami, užitkovými vozy nebo osobními auty, autoturistům, příznivcům kempování, nezávislého pobytu v přírodě a cestování ve spojení s různými outdoorovými aktivitami.

Časopis je zaměřen na čtenáře, kteří preferují dobrodružnější pojetí dovolené, vysokou mobilitu, nenápadnost, časté změny místa kempování a co největší nezávislost při pobytu v přírodě, zároveň však oželí komfort a prostor klasického obytného vozidla.

Čtenáři v něm najdou informace zejména o obytných dodávkách, přestavbách osobních a užitkových vozidel na obytná, o využití klasických vozidel při kempinku a dovolené či o kempinkové výbavě a doplňcích. Velkou část obsahu časopisu tvoří testy vozů a příslušenství, informace o vybavení pro kempink a volný čas, tipy na úpravu vozidel, cestopisy z tuzemska i zahraničí, tipy na kratší výlety i dlouhé expedice, rozhovory s odborníky, novinky z oboru a tipy na volnočasové aktivity spojené s cestováním (např. cyklistika, turistika, rybaření, vodní sporty apod.).

Kdy vychází:
Camper & Outdoor 1/2015 – 5. listopadu 2015
Camper & Outdoor 1/2016 - 23. března 2016
Camper & Outdoor 2/2016 – 1. září 2016

Kde lze zakoupit:

Archiv vydání:

Camper2015_1_titulka Camper2016_1

 

2 thoughts on “Camper & Outdoor

 • 6.12.2015 at 19:58
  Permalink

  Dobrý den! Lze časopis Camper & Outdoor objednat? Děkuji Botek Petr

  Odpovědět
  • 8.12.2015 at 15:38
   Permalink

   Dobrý den, časopis je zdarma součástí ročního předplatného Camping, Cars & Caravans (předplatitelům přijde v lednu, květnu a listopadu). Samostatně jej lze objednat na e-mailu distribuce@mise.cz nebo tel. 599 529 754.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>