BORDATLAS – karavanová stání v Evropě

BA_2016

BORD ATLAS 2016

Vydání 2016 VYPRODÁNO
Nové vydání na rok 2017 vychází v listopadu.

Největší evropský katalog stání pro karavany a obytná vozidla

Stání pro karavany (německy Stellplatz) jsou speciální místa, kde je možné zaparkovat s obytným automobilem nebo karavanem, přenocovat, vyprázdnit odpadní nádrže, načerpat vodu, připojit se k elektrické síti apod. (nabídka  služeb na různých místech liší). Tato místa najdete téměř po celé Evropě, často v blízkosti turistických atrakcí, pláží, restaurací, aquaparků, před kempy a hotely, národními parky, sjezdovkami, na hezkých místech v přírodě, farmách, vinicích apod.

Karavanová stání jsou určena ke krátkodobému pobytu (obvykle max. 1-2 noci), jsou levnější než kempy a mnohá z nich jsou zdarma (případně s poplatkem pouze za využité služby – BORD ATLAS obsahuje všechny tyto informace včetně aktuálních cen).

Co najdete v katalogu BORD ATLAS 2016?
  • více než 6 200 míst (přes 100 nových míst proti katalogu 2015, tisíce doplněných a aktualizovaných údajů)
  • v balíčku jsou celkem tři knihy (cca 500 stran Německo + 323 stran Evropa + 50stránková kniha se slevovými poukazy) – katalog se prodává zabalený a pouze jako celek, není možné objednat jen část
  • letos kompletně nová grafika, přehledné zpracování a snadné hledání
  • ZDARMA přístup do on-line verze katalogu (www.bordatlas.de – PC, tablet, mobil, body zájmu do GPS navigace apod.)
  • 35 států: Belgie, Bosna a Hercegovina, Dánsko, Estonsko, Faerské ostrovy, Finsko, Francie, Řecko, Velká Británie, Irsko, Island, Itálie, Chorvatsko, Litva, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Nizozemí, Norsko, Rakousko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, San Marino, Srbsko, Švédsko, Švýcarsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Česká republika, Turecko, Maďarsko, Německo
  • každá země má v katalogu vlastní mapu s polohou a názvem všech míst
  • slevové poukazy v celkové hodnotě přes 1 000 EUR na služby (ubytování, gastronomie, vstupenky zdarma apod.)
  • seznam stanic pro vypouštění odpadu v Německu
Bordatlas2015_2
Ukázka mapy  Itálie. Místa v kroužku jsou vhodná i pro soupravy s karavanem, zelená místa jsou bez poplatku.
V jakých jazycích je BORDATLAS?

Katalog vychází pouze v NĚMECKÉM JAZYCE, jiné jazykové verze neexistují. Katalog však obsahuje praktickou záložku s překladem základních údajů do angličtiny, francouzštiny a italštiny. Jednotlivá místa jsou popsána velmi jednoduše a srozumitelně, a to pomocí ikon a krátkých frází.

Bordatlas2015_1
Ukázka zpracování vnitřních stran – každé místo je v mapě pojmenováno, další řazení je abecední.
Podrobná prezentace jednotlivého místa

Standardní cena katalogu na rok 2016 je 740,- Kč (27.90 €), celoroční předplatitelé tištěného časopisu Camping, Cars & Caravans mají nárok na zvýhodněnou cenu 690,- Kč (26 €). Zvýhodněná cena platí pro jeden kus na předplatitele.

Objednejte si katalog BORDATLAS 2016 
VYDÁNÍ 2016 JE VYPRODÁNO