BORD ATLAS – stání pro karavany v Evropě

BORD ATLAS 2019

NOVINKA – Vydání 2019 SKLADEM!

Největší evropský katalog stání pro karavany a obytná vozidla slaví 20 let!

Stání pro karavany a obytné automobily (německy „Stellplatz“) jsou vyhrazená místa, kde je možné zaparkovat s obytným automobilem nebo karavanem, přenocovat, vyprázdnit odpadní nádrže, načerpat vodu, připojit se k elektrické síti apod. (nabídka  služeb se na různých místech liší). Tato místa najdete téměř po celé Evropě, často v blízkosti turistických atrakcí, pláží, restaurací, aquaparků, před kempy a hotely, národními parky, sjezdovkami, na farmách či vinicích, u informačních center, vstupů do turistických atrakcí, poblíž center měst apod.

Německo + Evropa = v ceně je balíček dvou knih

Karavanová stání jsou určena především k přenocování a základní údržbě vozidla (načerpání vody, vyprázdnění nádrží a WC, dobití baterie), obvykle max. 1-2 noci, jsou většinou levnější než kempy a mnohá z nich jsou zdarma (případně s poplatkem pouze za využité služby – BORD ATLAS obsahuje všechny tyto informace včetně aktuálních cen).

Co najdete v katalogu BORD ATLAS 2019?
  • více než 6 300 míst, proti minulému ročníku tisíce doplněných a aktualizovaných údajů
  • v balíčku jsou celkem dvě knihy (Německo + Evropa) – katalog se prodává zabalený a pouze jako celek, není možné objednat jen část
  • letos kompletně nová grafika, přehlednější zpracování a snadnější hledání
  • možnost využití on-line verze katalogu (www.bordatlas.de – PC, tablet, mobil, body zájmu do GPS navigace apod.)
  • 35 států: Belgie, Bosna a Hercegovina, Dánsko, Estonsko, Faerské ostrovy, Finsko, Francie, Řecko, Velká Británie, Irsko, Island, Itálie, Chorvatsko, Litva, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Nizozemí, Norsko, Rakousko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, San Marino, Srbsko, Švédsko, Švýcarsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Česká republika, Turecko, Maďarsko, Německo
  • u každého místa cena, adresa, GPS poloha, délka parcel, typ povrchu, vybavení každého místa, atrakce v okolí, fotografie, ověřená data
  • každá země má v katalogu vlastní mapu s polohou a názvem všech míst
  • slevové poukazy v celkové hodnotě přes 1 000 EUR na služby (ubytování, gastronomie, vstupenky zdarma apod.)
  • seznam stanic pro vypouštění odpadu v Německu
  • aplikace BORD ATLAS do mobilního telefonu
Bordatlas2015_2
Ukázka mapy  Itálie. Místa v kroužku jsou vhodná i pro soupravy s karavanem, zelená místa jsou bez poplatku.
V jakých jazycích je BORDATLAS?

Katalog vychází pouze v NĚMECKÉM JAZYCE, jiné jazykové verze neexistují. Katalog však obsahuje praktickou záložku s překladem základních údajů do angličtiny, francouzštiny a italštiny. Jednotlivá místa jsou popsána velmi jednoduše a srozumitelně, a to pomocí ikon a krátkých frází.

Bordatlas2015_1
Ukázka zpracování vnitřních stran – každé místo je v mapě pojmenováno, další řazení je abecední.
Podrobná prezentace jednotlivého místa

Standardní cena katalogu na rok 2019 je 740,- Kč (27.90 €), celoroční předplatitelé tištěného časopisu Camping, Cars & Caravans mají nárok na zvýhodněnou cenu 690,- Kč (26 €). Zvýhodněná cena platí pro jeden kus na předplatitele.

!!! UPOZORNĚNÍ !!!
Toto zboží nelze po rozbalení vrátit zpět bez udání důvodů ve 14denní lhůtě. Prosíme, přečtěte si před objednáním důkladně informace o publikaci. Především pak, že publikace je v německém jazyce.

Vydání na rok 2018 je již VYPRODÁNO. Nové vydání vychází koncem listopadu. Můžete si jej předobjednat:
Objednejte si katalog BORDATLAS 2019