BORDATLAS – karavanová stání v Evropě

BA2017eu

BORD ATLAS 2018

-> VYPRODÁNO! NOVÉ VYDÁNÍ 2018 DOSTUPNÉ OD LISTOPADU<-

Největší evropský katalog stání pro karavany a obytná vozidla

Stání pro karavany (německy Stellplatz) jsou speciální místa, kde je možné zaparkovat s obytným automobilem nebo karavanem, přenocovat, vyprázdnit odpadní nádrže, načerpat vodu, připojit se k elektrické síti apod. (nabídka  služeb na různých místech liší). Tato místa najdete téměř po celé Evropě, často v blízkosti turistických atrakcí, pláží, restaurací, aquaparků, před kempy a hotely, národními parky, sjezdovkami, na hezkých místech v přírodě, farmách, vinicích apod.

BA2017demala BA2017mala

Německo + Evropa = dvě knihy za jednu cenu

Karavanová stání jsou určena ke krátkodobému pobytu (obvykle max. 1-2 noci), jsou levnější než kempy a mnohá z nich jsou zdarma (případně s poplatkem pouze za využité služby – BORD ATLAS obsahuje všechny tyto informace včetně aktuálních cen).

Co najdete v katalogu BORD ATLAS 2018?
  • více než 6 300 míst (přes 100 nových míst proti katalogu 2017, tisíce doplněných a aktualizovaných údajů)
  • v balíčku jsou celkem dvě knihy (Německo + Evropa) – katalog se prodává zabalený a pouze jako celek, není možné objednat jen část
  • letos kompletně nová grafika, přehledné zpracování a snadné hledání
  • ZDARMA zkušební verze přístupu do on-line verze katalogu (www.bordatlas.de – PC, tablet, mobil, body zájmu do GPS navigace apod.)
  • 35 států: Belgie, Bosna a Hercegovina, Dánsko, Estonsko, Faerské ostrovy, Finsko, Francie, Řecko, Velká Británie, Irsko, Island, Itálie, Chorvatsko, Litva, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Nizozemí, Norsko, Rakousko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, San Marino, Srbsko, Švédsko, Švýcarsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Česká republika, Turecko, Maďarsko, Německo
  • každá země má v katalogu vlastní mapu s polohou a názvem všech míst
  • slevové poukazy v celkové hodnotě přes 900 EUR na služby (ubytování, gastronomie, vstupenky zdarma apod.)
  • seznam stanic pro vypouštění odpadu v Německu
  • nová aplikace BORD ATLAS do mobilního telefonu + zdarma kredit 10 EUR
Bordatlas2015_2
Ukázka mapy  Itálie. Místa v kroužku jsou vhodná i pro soupravy s karavanem, zelená místa jsou bez poplatku.
V jakých jazycích je BORDATLAS?

Katalog vychází pouze v NĚMECKÉM JAZYCE, jiné jazykové verze neexistují. Katalog však obsahuje praktickou záložku s překladem základních údajů do angličtiny, francouzštiny a italštiny. Jednotlivá místa jsou popsána velmi jednoduše a srozumitelně, a to pomocí ikon a krátkých frází.

Bordatlas2015_1
Ukázka zpracování vnitřních stran – každé místo je v mapě pojmenováno, další řazení je abecední.
Podrobná prezentace jednotlivého místa

Standardní cena katalogu na rok 2018 je 740,- Kč (27.90 €), celoroční předplatitelé tištěného časopisu Camping, Cars & Caravans mají nárok na zvýhodněnou cenu 690,- Kč (26 €). Zvýhodněná cena platí pro jeden kus na předplatitele.

!!! UPOZORNĚNÍ !!!
Toto zboží nelze po rozbalení vrátit zpět bez udání důvodů ve 14denní lhůtě. Prosíme, přečtěte si před objednáním důkladně informace o publikaci. Především pak, že publikace je v německém jazyce.

Objednejte si katalog BORDATLAS 201