Katalog obytných automobilů a karavanů

! Nové vydání KARAVANY 2018 SKLADEM !

INFORMACE O KATALOGU

Katalog obytných automobilů a karavanů KARAVANY 2018 je tradičním a každoročně největším průvodcem novými modely obytných vozidel na českém trhu. Jedná se o užitečného pomocníka při výběru nového karavanu, obytného automobilu, vestavby nebo karavanového příslušenství.

Publikace KARAVANY 2018 svým čtenářům již 14 let představuje širokou a ucelenou nabídku obytných automobilů, karavanů a obytných vestaveb prodávaných v aktuální sezóně na českém trhu. Vychází vždy na počátku listopadu a premiéru má na veletrhu Caravaning Brno.

V katalogu najdete také tipy na karavanové a kempinkové příslušenství, nechybí zde také řada článků a návodů, které pomohou nováčkům vybrat nové vozidlo i zodpovědět základní otázky kolem jeho provozu. Užitečná je také mapa prodejců, servisů a půjčoven karavanů v České republice.

Katalog vydává redakce časopisu Camping, Cars & Caravans jako samostatně prodejnou přílohu, v aktuálním vydání pro rok 2018 najdete téměř 180 stran plných informací o desítkách značek prodávaných na českém trhu. Celkem je zde prezentováno neuvěřitelných 475 modelů od 49 značek. Součástí katalogu jsou fotografie, technické údaje a půdorysy vozidel, ceny a kontakty na prodejce.

Pro předplatitele časopisu Camping, Cars & Caravans:

  • katalog ZDARMA v elektronické podobě
  • akční cena 50,- Kč na tištěné vydání (tj. SLEVA 50 %)
OBJEDNÁVKA KATALOGU

Nový katalog KARAVANY 2018 bude v prodeji od počátku listopadu za cenu 99,- Kč/4,90 EUR, poštovné a balné je ZDARMA (pouze bezhotovostní platba, nelze dobírkou).

Předobjednejte si katalog KARAVANY 2018