Katalog obytných automobilů a karavanů

OBJEDNÁVEJTE NÍŽE
Premiéra 4. listopadu 2018 na veletrhu Caravaning Brno!

INFORMACE O KATALOGU

Katalog prodejců obytných vozidel KARAVANY 2019 je největším tištěným průvodcem novými modely obytných vozidel a jejich prodejci na českém trhu – letošním ročníku najdete 428 modelů obytných vozidel od 45 značek. Jedná se tak o užitečného pomocníka při výběru nového karavanu, obytného automobilu, vestavby nebo karavanového příslušenství. Součástí katalogu jsou fotografie, technické údaje a půdorysy vozidel, české ceny a kontakty na prodejce.

Publikace KARAVANY 2019 svým čtenářům již 15 let představuje širokou a ucelenou nabídku obytných automobilů, karavanů a obytných vestaveb prodávaných v aktuální sezóně na českém trhu. Vychází vždy na počátku listopadu a premiéru má na veletrhu Caravaning Brno.

V katalogu najdete také tipy na karavanové a kempinkové příslušenství, nechybí zde také články a návody, které pomohou nováčkům vybrat nové vozidlo i zodpovědět základní otázky kolem jeho provozu. Užitečná je také mapa prodejců, servisů či půjčoven karavanů v České republice.

Katalog vydává redakce časopisu Camping, Cars & Caravans jako samostatně prodejnou přílohu, v aktuálním vydání pro rok 2019 najdete téměř 180 stran plných informací, celkem je zde prezentováno 428 modelů od 45 značek, které mají zastoupení na českém trhu.

Pro předplatitele časopisu Camping, Cars & Caravans:

  • katalog ZDARMA v elektronické podobě
  • akční cena 50,- Kč na tištěné vydání (tj. SLEVA 50 %)
OBJEDNÁVKA KATALOGU

Katalog KARAVANY 2019 je možné objednat za cenu 99,- Kč/4,90 EUR (pouze bezhotovostní platba, nelze dobírkou).

Objednejte si katalog KARAVANY 2019