Průvodce Nejlepší kempy v ČR a SR

VYDÁNÍ 2016 VYPRODÁNO!
Vydání 2017 vychází koncem dubna.

Průvodce Nejlepší kempy vychází každoročně vždy na jaře v tištěné podobě a představuje souhrn doporučených kempů v České a Slovenské republice, Chorvatsku, Rakousku a Maďarsku (Balaton). Jedná se o největší tištěný přehled kempů v českém jazyce. K průvodci je dodávána zdarma velká ručně ilustrovaná MAPA KEMPŮ.

Kempy2016_titulka

Nové vydání tradičního tištěného průvodce na sezónu 2016 nabízí výhradně ověřená zařízení s atraktivní a informačně zajímavou prezentací – u každého kempu najdete podrobné informace, kontaktní údaje, fotografie, popis, ceník ubytování a další informace.

Ukázka vnitřních stran - kliknutím zvětšíte
Ukázka vnitřních stran

Průvodce je rozdělen do pěti částí – Česká republika (66 kempů), Slovensko (11 kempů), Maďarsko (Balaton, 14 kempů), Rakousko (1 kemp) a Chorvatsko (10 kempů). V sezóně 2016 tak průvodce obsahuje 102 ověřených kempů s informacemi aktuálními pro letošní sezónu.
Zcela novou přílohou průvodce je velká ručně ilustrovaní mapa kempů České republiky, která Vám poradí, kde se nachází jaký kemp, a zároveň ukáže významné památky v blízkosti. Slovensko, Maďarsko a Chorvatsko mají vlastní dvoustránkové mapy uvnitř průvodce.

Kempy2016_mapa
Velká ručně malovaná mapa kempů ČR s památkami (81 x 59 cm).

Všechny informace v průvodci jsou k datu uzávěrky ověřené. Čtenáři tak mají záruku kvalitních a spolehlivých informací a provozovatelé kempů seriózní a důvěryhodnou prezentaci.

HLAVNÍ VÝHODY PRŮVODCE NEJLEPŠÍ KEMPY V ČR A SR:
  • Jediná publikace tohoto druhu na trhu
  • Celá ČR, SR, okolí jezera Balaton, Chorvatsko, Rakousko
  • 112 stran a více než 100 kempů
  • Velká ručně ilustrovaná mapa kempů v ČR (81 x 59 cm)
  • Přílohy s tipy na kempování a dovolenou
OBJEDNÁVKA PRŮVODCE

Letošní průvodce Nejlepší kempy v ČR a SR 2017 lze předobjednat za cenu 99,- Kč/4,90 EUR, poštovné a balné je ZDARMA (pouze bezhotovostní platba, nelze dobírkou). Vychází na konci dubna.

Předobjednejte si průvodce Kempy v ČR a SR 2017