Představujeme: Westfalia Amundsen 600E

Sportovec s kvalitním spánkem

Nový model pro sezónu 2016 si již letos Westfalia nachystala pro aktivní zákazníky a sportovce. Důraz je kladen na přepravu sportovního náčiní a kvalitní zázemí pro dobrý spánek.

 WestfaliaA600E_1

Westfalia se svými obytnými dodávkami vždy cílila na akčnější uživatele, kteří potřebují ve vozidle kromě obytného zázemí také prostor pro své sportovní vybavení. Model Amundsen 600 E je nejnovějším přírůstkem do této série a nabízí řadu praktických řešení. I s dvěma lůžky například vzadu zůstává prostor pro dvě jízdní kola.

WestfaliaA600E_2

Jeho předchůdce Amundsen 540 je velmi dobře hodnocen a stal se nejprodávanějším modelem značky. Díky přijatelné ceně se totiž mezi uživateli značně rozšířil. Nový model 600 E s délkou 5,99 metru je rovněž postaven na základě Fiatu Ducato. Přináší všechna chytrá řešení z předchozího modelu, zároveň však i větší energetickou nezávislost při volném kempování a dokonce i dvě možnosti uspořádání lůžek – jako dvojlůžko nebo dvě oddělená podélná lůžka. O dobrý spánek se stará kvalitní matrace doplněná pružným talířkovým roštem.

Pokračování článku si můžete přečíst ve vydání časopisu Camping, Cars & Caravans 5/2015 (září/říjen).
ELEKTRONICKÁ VERZE
TIŠTĚNÉ PŘEDPLATNÉ