Vyšel nový Camping, Cars & Caravans – listopad/prosinec 2014

Právě dnes vychází nové podzimní vydání časopisu Camping, Cars & Caravans, poslední v roce 2014, pro měsíce listopad a prosinec. Do tohoto vydání jsme pro Vás opět připravili to nejzajímavější z karavaninku, zbrusu novou rubriku a také tradiční dárek.

DÁRKY PRO PŘEDPLATITELE:

  • Vstupenka na veletrhy Caravaning Brno a Sport-Life
  • Katalog prodejců obytných vozidel KARAVANY 2015 v elektronické podobě + sleva 50 % na tištěné vydání

2014-6-titulka_web

V aktuálním vydání časopisu vám představíme zajímavého křížence mezi obytnou dodávkou a plnohodnotným obytným vozem – Dethleffs Evan. Vzali jsme jej na projížďku a řekneme, jestli splňuje opravdu to, co slibuje. V podrobném dvanáctistránkovém testu do posledního šroubku otestujeme nový polointegrovaný vůz LMC Breezer Van, který se chlubí pevnou a zároveň velmi lehkou konstrukcí.

Ve zcela nové rubrice „Z druhé ruky“ se zaměříme na problematiku nákupu ojetého obytného automobilu a poradíme, podle čeho vybírat a na co se zaměřit. Prohlédneme také desetiletý vůz Hymer B z bazaru. S touto rubrikou se budete na našich stránkách setkávat od příštího čísla pravidelně.

Caravan Salon 2015 byl veleúspěšnou akcí – v rozsáhlé reportáži vám přinášíme nejen informace z výstaviště, ale také přehled všech hlavních novinek v segmentu obytných automobilů, karavanů, dodávek i příslušenství.

Klikněte na:

  • Pravý dolní roh = další stránka
  • Kamkoli do stránky = otevření ukázky (vybrané strany) v plném rozlišení

V technické sekci představíme nový systém pro dálkové ovládání světel a spotřebičů, který si můžete namontovat i sami – třeba pomoci našeho návodu. Ukážeme také originální nosič kol, který lze upevnit na oj karavanu i střechu vozidla, a to bez námahy. Poradíme také, jak si nechat jednoduše instalovat elektrický kempovací okruh do obytné dodávky.

Podíváme se do kempů poblíž maďarského jezera Balaton a vyzkoušíme jejich služby a kvalitu. S našimi čtenáři se pak vydáme na poučné a zajímavé cesty do Slovinska a na polský ostrov Sobieszewo.

Zavítáme také mezi karavan kluby a přinášíme reportáže a zprávy z podzimních akcí.

Doufáme, že Vás nové číslo bude bavit a těšíme se na setkání na veletrhu Caravaning Brno – náš stánek najdete na stejném místě a jako tradičně na něm bude probíhat řada přednášek pro karavanisty.