Nový Camping, Cars & Caravans 6/2012

Poslední vydání časopisu Camping, Cars & Caravans pro rok 2012 je tady. Všichni předplatitelé jej mají s předstihem ode dneška v elektronické verzi, tištěný časopis jde do oběhu v pondělí s předplatitelským dárkem – katalogem KARAVANY 2013.

Tradičních 88 stran Vám tentokrát nabídne například reportáže z Caravaningu Brno a Caravan Salonu Düsseldorf, technické články o nabíjecích boosterech, naftových topeních a test vzduchového odpružení pro dodávky Fiat Ducato, srovnání karavanů Dethlefss z let 1960 a 2012, podrobný test kompaktního vozu EuraMobil Profila T590, cestopis z Ruska, zima ve Španělsku, tipy na kempy v Alpách pro nelyžaře a příznivce zimní turistiky, doporučená karavanová stání v italských Alpách a mnoho dalšího. Tak ať se Vám líbí!

+ DÁREK PRO PŘEDPLATITELE: katalog KARAVANY 2013


(V malém okně si můžete – klikáním na rohy stránek – prohlédnout celý časopis. Po kliknutí doprostřed strany si v plné velikosti zobrazíte několik náhledových stran.)

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň v letošním roce a těšíme se na Vás u dalšího čísla, které vychází hned 2. ledna 2013!

2 thoughts on “Nový Camping, Cars & Caravans 6/2012

 • 18.12.2012 at 09:41
  Permalink

  Dobrý den,
  datum expedice časopisu v mediaplánu je zároveň datem, kdy se časopis odesílá z tiskárny předplatitelům a do stánkového prodeje. Doba doručení pak závisí na jednotlivých pobočkách pošt, ale obvykle je to do tří pracovních dnů (na Slovensko o něco déle). Pokud Vám časopis nedojde ani týden po oznámeném vydání, prosím, kontaktujte naše oddělení předplatného.

 • 17.12.2012 at 22:34
  Permalink

  Vážení – omlouváme se. Už asi opravdu blbnu z přetížení. Caravans č,6 –listopad-prosinec mám. Měl jsem s ním problém – totižpropustiliPošty naší věrnou letitou doručovatelku- a tím jsemnějak zazmatkoval. Ještě jednou se omlouvám – alepřesto mám dotaz – nebylo by možné nějak zveřejnit,kdy Caravansy rozesíláte – alespoˇpřibližně ?Děkuji – Ervín Landa Kladno.

Komentáře nejsou povoleny.