Caravaning Brno 2012 již podesáté!

Ve čtvrtek 4. října se již podesáté otevřou brány brněnského výstaviště za účelem zahájení největšího českého karavanistického veletrhu Caravaning Brno. Spolu s velkým sportovním a outdoorovým veletrhem SPORT Life a nově také tanečním veletrhem Dance Life Expo tak bude celý tento víkend v Brně patřit volnočasovým aktivitám, cestování a sportu.

Tip: Na facebookovém profilu našeho časopisu (www.facebook.com/CaravansCZ) Vám přineseme první snímky z veletrhu již zítra večer před jeho oficiálním otevřením!

Letos poprvé se navíc veletrh uskuteční o měsíc dříve, než bývalo obvyklé. To slibuje lepší počasí, větší návštěvnost a bohatší možnosti využití venkovních předváděcích ploch. Obdobný termín by si veletrhy měly udržet i po několik příštích let.

Na výstavní ploše Caravaningu Brno nebude chybět prakticky žádný z významných prodejců obytných vozidel a dá se tak očekávat slušné množství novinek a českých premiér. Zánovní pavilon P, který karavany již tradičně hostí, by měl být kompletně zaplněn, což je pro návštěvníky i profesionály v oboru dobrá zpráva.

Předplatitelé časopisu Camping, Cars & Caravans obdrželi v posledním vydání časopisu dvě vstupenky na tuto výstavu a celá redakce se bude těšit na osobní setkání s návštěvníky.

Informace o výstavě:

Otevírací doba: 4. – 7. října, 9:00 – 18:00 (v neděli do 16:00)

Vstupné:

Základní: 160,- Kč
Zlevněné (předregistrovaní na webu, studenti s dokladem o studiu, děti 6 – 15 let, invalidní a starobní důchodci, zahraniční návštěvníci při registraci na vstupu): 130,- Kč
Rodinné vstupné (pro 2 dospělé + 2 děti): 300,- Kč
Rodinné vstupné s rodinným pasem: 250,- Kč

Doprovodný program:

Stejně jako v minulých letech bude i letos časopis Camping, Cars & Caravans ve spolupráci se sdružením OSCAR pořádat každodenní přednášky a karavanistickou poradnu, a to na společném stánku č. 19 v pavilonu P. Můžete se těšit na rady pro začínající i zkušené karavanisty, přednášky o technických zařízeních v karavanech, bezpečnosti jízdy a dalších aspektech. Pro děti i dospělé bude připraven také počítačový simulátor jízdy s obytným automobilem.

Bazar karavanů:

Výstaviště i letos pořádá venkovní bazar ojetých obytných vozidel na ploše před pavilonem P. Další informace o něm najdete na http://www.bvv.cz/caravaning-brno/caravaning-brno-2012/bazar-karavanu-2012/.

Minicamp:

Plánek Minicampu - Caravaning Brno 2012

Pro návštěvníky výstavy, kteří přijedou vlastním obytným vozem, bude zřízeno stání v těsné blízkosti výstaviště. Stát bude možné na parkovišti „S“ mezi 6. a 7. bránou (GPS 49°11’12.884″N, 16°34’23.493″E). K dispozici nebude žádná infrastruktura a připojení k elektrické síti bude pouze omezené.

Cena za stání jednoho obytného vozu/karavanu je 120,- Kč/den.

Další informace najdete na http://www.bvv.cz/caravaning-brno/caravaning-brno-2012/minicamp-20121/.

Na tomto místě proběhne od pátku do neděle také setkání členů Caravan24.cz, více informací na http://caravan24.cz/forum/viewthread.php?thread_id=10922.