Doména Karavan.cz je na prodej

Nejstarší a nejznámější český internetový obchod s karavanistickým zbožím je na prodej. Stránky, na kterých vyrostla možná celá jedna generace současných karavanistů, oblíbené pro své odborné a ceněné články, rady i bývalé diskusní fórum o karavaninku, majitel nabízí novému zájemci za částku 5 milionů korun. Jak sám na svých stránkách uvádí, jedná se o „nadprůměrně vydělávající, avšak časově náročnou činnost“.

Nový majitel získá spolu s doménou také zavedený internetový obchod, jehož obliba však u karavanistické veřejnosti nedávno poklesla, když výrazněji omezil zasílání objednaného zboží běžným zákazníkům.

Další informace o prodeji domény si můžete přečíst zde: http://www.karavan.cz/domena-karavan-cz-na-prodej.html

2 thoughts on “Doména Karavan.cz je na prodej

  • 19.7.2012 at 12:02
    Permalink

    Prodej podniku je v ekonomickém světě běžná a úplně normální věc. U nás jsme si na to ještě nezvykli a je to škoda. Každý v tom hledáme něco jiného a většinou negativního, ale dle mého názoru je to pravý opak.

  • 9.7.2012 at 21:37
    Permalink

    obávám se, že to majitel zazdil, proto prodává, podmínky zasílání apod byly poněkud velkopanské….ten kdo si pamatuje tento web před pár lety a srovná jej s dnešním stavem mi jistě dá za pravdu…

Komentáře nejsou povoleny.